تعرفه گمرکی شیر صنعتی کنترل بخار

 • این موضوع خالی است.
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #22287
  admin
  مدیرکل

  شماره تعرفه گمرکی شیر صنعتی کنترل بخار طبق نظر گمرک ایران به شرح ذیل طبقه بندی شده است :

   نظر گمرک اجرایی 84818090
   نظردفتر تعرفه گمرک ایران 84818090
  شماره نامه 99/84818090/110

  طبق جدول منضم به کتاب مقررات صادرات و واردات سال 1399

  اعلام نظر دفتر تعرفه ارسالی طی نامه بازگشتی به گمرک اجرایی مربوطه نظر رسمی مرجع مذکور بود و لازم الاجرا است، با این وجود اعلام نظرهای ارسالی به صورت هفتگی به گمرکات اجرایی جهت آشنایی گمرکات با نظرهای صادره و اتخاذ رویه یکسان در خصوص پرونده های اختلافی و نیز ایجاد یک بانک اطلاعاتی غنی در این خصوص می باشد که صرفا جنبه اطلاع رسانی رداد.
  بدیهی است بخشنامه های صادره از سوی دفتر تعرفه ارسالی به گمرکات با عنوان (بخشنامه) از این امر مستثنی بوده و توسط گمرکات اجرایی لازم الاجرا می باشد.

  مقرر گردیده است در اعلام نظرهای صادره در خصوص پرونده های اختلافی به آراء کمیسیون های رسیدگی به اختلافات گمرکی و تجدیدنظر نیز اشاره شود، مع الوصف باید به این اصل مهم توجه داشت مطابق مفاد ماده 149 قانون امور گمرکی ” آرا کمیسیون ها که آراء کمیسیون رسیدگی به اختلافات گمرکی و تجدیدنظر منطبق برهم باشد در موارد مشابه و وحدت موضوع، مشروط بر آنکه اینگونه آراء مورد پذیرش صاحب کالا نیز قرار گیرد استناد نمایند. :

  پی نوشت سایت : اسم کالا به انگلیسی Control Valve می باشد. 

  • از نظر این سایت شیرآلات کنترل اگر از نوع Globe باشند که بیشتر وقت ها نیز همین می باشد به عنوان شیرآلات کنترل فشار می باشند و ذیل تعرفه 81841090 طبقه بندی می شوند.
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.