تعرفه گمرکی هموفیلتر و ست لوله مربوطه مورد استفاده در تصفیه خون

انجمن ها ترخیص کالا و تشریفات گمرکی تعرفه های گمرکی شماره تعرفه های گمرکی / HS CODE تعرفه گمرکی هموفیلتر و ست لوله مربوطه مورد استفاده در تصفیه خون

 • این موضوع خالی است.
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #22573
  admin
  مدیرکل
  اسم کالا هموفیلتر و ست لوله مربوطه مورد استفاده در تصفیه خون
   نظر گمرک اجرایی 84212920
   نظردفتر تعرفه گمرک ایران 84212920
  شماره نامه 99/84212920/0138

  مستندات تعرفه بندی : بر اساس جدول منضم به کتاب مقررات صادرات و واردات 1399

  اعلام نظر دفتر تعرفه ارسالی طی نامه بازگشتی به گمرک اجرایی مربوطه نظر رسمی مرجع مذکور بود و لازم الاجرا است، با این وجود اعلام نظرهای ارسالی به صورت هفتگی به گمرکات اجرایی جهت آشنایی گمرکات با نظرهای صادره و اتخاذ رویه یکسان در خصوص پرونده های اختلافی و نیز ایجاد یک بانک اطلاعاتی غنی در این خصوص می باشد که صرفا جنبه اطلاع رسانی رداد.
  بدیهی است بخشنامه های صادره از سوی دفتر تعرفه ارسالی به گمرکات با عنوان (بخشنامه) از این امر مستثنی بوده و توسط گمرکات اجرایی لازم الاجرا می باشد.

  مقرر گردیده است در اعلام نظرهای صادره در خصوص پرونده های اختلافی به آراء کمیسیون های رسیدگی به اختلافات گمرکی و تجدیدنظر نیز اشاره شود، مع الوصف باید به این اصل مهم توجه داشت مطابق مفاد ماده 149 قانون امور گمرکی ” آرا کمیسیون ها که آراء کمیسیون رسیدگی به اختلافات گمرکی و تجدیدنظر منطبق برهم باشد در موارد مشابه و وحدت موضوع، مشروط بر آنکه اینگونه آراء مورد پذیرش صاحب کالا نیز قرار گیرد استناد نمایند.

  پ.ن : شماره تعرفه 84212920 با اسم ” فیلتر آماده شده جهت استفاده در ست های تزریق خون و سرم” در کتاب مقررات صادرات و واردات سال 1399 درج شده است.

  اسم انگلیسی هموفیلتر hemofilter می باشد.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.