پاسخ به : چند نکته درباره هرچه پرمحتواتر شدن انجمن

انجمن ها پشتیبانی انجمن انتقادات و پیشنهادات چند نکته درباره هرچه پرمحتواتر شدن انجمن پاسخ به : چند نکته درباره هرچه پرمحتواتر شدن انجمن

#1331
admin
مدیرکل

سلام
به تالار گفتمان ای پی ال آنلاین خوش آمدید.
فرمایش شما درست می باشد و همانگونه که از اسم انجمن برمی آید محیط آن مربوط به تمامی اعضای آن می باشد وسعت تجارت خارجی آنقدر گسترده است که پیدا کردن کسی که بتواند به تمام سوالات جواب بدهد امکان پذیر نیست و هر کسی تجربه ای دارد که کنار گرفتن تجربیات و دانش در کنار هم می تواند یک محیط قوی را برای همه اعضای آن بوجود بیاورد.
ما تلاشمان را می کنیم که این تالار را به فعالان تجارت بشناسانیم و این کار مستلزم وقت و انرژی می باشد و ما داریم همین کار را انجام می دهیم و از کاربران نیز درخواست داریم این تالار را به دوستان خود معرفی کنند.
بعضی محدودیتها در بخش خرید و فروش باعث می شود تا تالار از هدف اصلی خود دور نشود و اعضای فعال تالار مزیتهایی زیادی نسبت به اعضای جدید داشته باشند . حتی در لیست اعضا ما داریم کاری می کنیم که کسانی که فعالیت بیشتری دارند بالاتر قرار بگیرند و همانگونه که تجربیات خود را در اختیار دیگران می گذارند بتوانند تجارت خود را نیز توسعه بخشند.
ما هم اکنون این تالار را در گروههای مختلف کاری و شغلی تبلیغ می کنیم تا بتوانند در کنار هم یک مرجع کامل اطلاعاتی باشند و علاقمند هستیم دوستان عزیزی مثل شما در کنار ما و دیگران کاربران سایت باشند و انجمن خودشان را پربارتر کنند.
با تشکر
مدیریت تالار